EOS

E.O.S. Ważne jest dobrze zarządzać przestrzenią w której znajduje się twoje miejsce pracy. Mieć poczucie świadomości, że wszystko co potrzebne jest obok ciebie tak aby stworzyć prawidłowe otoczenie dostosowane do twoich ambicji.
Komfort i racjonalność, nic nie jest przypadkowe.,br/> W E.O.S. będziesz miał wszystko co konieczne. Nic bezużytecznego, wszystko potrzebne. Luksusowe biurka wzbogacone prestiżowymi materiałami. Formy geometryczne esencjalne wyrażone w minimalistycznym projekcie ale bogatym w stylu. Powierzchnia połączona, kąty zachodzące na siebie, biuro w stylu E.O.S. bazuje na koncepcji jawnego prestiżu na który główny wpływ mają linie i widoki.
Podstawowa linearność biura E.O.S. oddaje walor koncepcji przestrzeni oraz ustawia każdy element w prawidłowym świetle tak aby były respektowane dwie podstawowe reguły: funkcjonalność i prestiż.
Odkryjesz, że czasami mało wystarczy aby cieszyć się dużym szacunkiem.
Poczucie swobody w rozległej przestrzeni, nawet w czasie burzliwej pracy E.O.S. ozdabia twoje biuro z tą samą doniosłością.
Dzięki E.O.S. spotkania, zebrania oraz znacząca współpraca i uczestnictwo odbywają się w środowisku, które wie, jak je z powagą i profesjonalnością przyjąć, na które zasługują.