FORMAT

Program FORMAT zrodził się ze współpracy "Studio SI" i "CSR" Las Mobili z zamierzeniem dostosowania się w sposób konkretny i optymalny do każdych specyficznych wymogów i do różnych warunków używalności wnętrza miejsca pracy.
Mówi się tutaj o systemie kompleksowym i zespolonym oraz elastycznym, o silnej osobowości technicznej, z dużym porządkiem formalnymi, łatwy do zainstalowania, respektujący w całości filozofię produkcyjną Las Mobili.
Wszystkie fazy produkcyjne FORMAT-u jak również innych linii Las Mobili są kontrolowane przez wyszukane systemy informatyczne i są przeprowadzone przez urządzenia numeryczne ostatniej generacji na liniach całkowicie zautomatyzowanych.
Las Mobili jest znana ze swojej zdolności do pracy i z przekształcania drewna oraz z produkowania dużej różnorodności płyt szlachetnych.
W projekcie Format, Las Mobili połączył swoje właściwości w wdrożeniem prac w metalu aby stworzyć system konstrukcyjny będący w stanie zaspokoić wszystkie podstawowe funkcje miejsca pracy.
Każdy stosowany materiał jest owocem uważnej i rygorystycznej selekcji aby otrzymać zawsze jak najwyższy poziom jakości, funkcjonalności i trwałości.